top of page

Flitens lampa lyser…

Torsdagen 5 mars kl. 9 träffades korrekturläsnings- gruppen i föreningens lokal på Kungs- gatan 30 för fortsatt genomgång av vår nya bok “Möket, Stickan och Tiger”. Vi hann med hela 36 sidor och slutade strax före kl. 12. Dagens deltagare var fr v. Sven Noord, Lars-Göran Larsson, Janne Dahl och Stefan Brännwik samt Vambola Kallaste som höll i kameran vid foto- tillfället. Boken kommer ut i början av december i år och vad jag hittills har sett tror jag att den kommer bli mycket populär som JULKLAPP.

2 visningar0 kommentarer

Senaste inlägg

Visa alla

Vi går över till Facebook

Vi får meddela att sedan föreningens Facebook-sida öppnats i maj månad 2020 med dess avsevärt större publika exponering har vi funnit för gott att göra samtliga inlägg där, och således inte här på blo

Comments


bottom of page