top of page

Medlemsinformation februari 2019


De närmaste dagarna får du (ni) föreningens medlemsinformation med posten. Den är som tidigare på 8 sidor med mycket info. om föreningens verksamhet, vad som har hänt och vad som planeras att hända det närmaste halvåret.

Föreningens (UVIhf) Informationsblad har mycket gott rykte att vara bra och saklig. Med infobladet bifogas också bankgiro blanketten för årsavgiften.

Nästa medlemsinformation kommer ut under andra halvan av augusti. När lokalfrågan har löst sig meddelar vi detta på föreningens blogg.

1 visning0 kommentarer

Senaste inlägg

Visa alla

Vi går över till Facebook

Vi får meddela att sedan föreningens Facebook-sida öppnats i maj månad 2020 med dess avsevärt större publika exponering har vi funnit för gott att göra samtliga inlägg där, och således inte här på blo

Comments


bottom of page