top of page

Medlemsutskick februari 2020

Årets första Medlemsutskick är på väg till föreningens medlemmar med Post Nord. Givetvis är vår förhoppning att allt skall fungera. Breven lämnas in på ICA Kvantum fredagen 21 februari före kl. 13.

På sidan ett finns inbjuda till årsmötet som skall hållas på Kungsgatan 30 3:e våningen 16 mars med början kl. 18.00. Efter mötesförhandlingar visar Uddevalla Filmförening några inspelningar som man har gjort. Vid lämpligt tillfälle bjuder föreningen på fika. I den 8 sidiga informationen finns en hel del att läsa. Det bifogas också inbetalningskortet på årsavgiften för år 2020. Du kan även skicka via SWISH 1235530753 skriv årsavgift 2020 och dit namn.

2 visningar0 kommentarer

Senaste inlägg

Visa alla

Vi går över till Facebook

Vi får meddela att sedan föreningens Facebook-sida öppnats i maj månad 2020 med dess avsevärt större publika exponering har vi funnit för gott att göra samtliga inlägg där, och således inte här på blo

Comments


bottom of page