top of page

Varvsgruppen startar upp verksamheten 15 januari

Deltagarna i varvsgruppen är välkomna till Lotcens 3:e våning måndagen 14 januari kl. 09.00. Vi kör två träffar efter varandra 15 och 22 januari. Därefter skall vi träffas två gånger i veckan. Ev. ”specialjobb” då kan bli fler träffar.

Vi skall ägna oss åt att få fram bilder/text till bilderna, dessa skall in på föreningens hemsida snarast möjligt.Flera bildspel skall också fram bl. a. en om Projekt 73, där det finns ett tidigare bildprogram på någon av våra hårddiskar.

6 visningar0 kommentarer

Senaste inlägg

Visa alla

Vi går över till Facebook

Vi får meddela att sedan föreningens Facebook-sida öppnats i maj månad 2020 med dess avsevärt större publika exponering har vi funnit för gott att göra samtliga inlägg där, och således inte här på blo

Comentários


bottom of page